دانلود نرم افزار
لینک این خبر توسط نرم افزار نیشابور پیام ارسال شده است

39 فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در نیشابور

10 : 0 - 1398-7-22
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسايي و دستگيري سارق حرفه اي با 39 فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حسين دهقانپور" در تشریح این خبر گفت: در پی شكايت تعدادي از رانندگان تاكسي هاي پرايد شهرستان نيشابور مبني بر سرقت محتويات و قطعات خودروهاي تاكسي آنان در سطح شهر نیشابور، پیگیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار کارآگاهان پليس آگاهی قرار گرفت .

وي افزود: در بررسي هاي اوليه و ميداني مشخص شد تمامي سرقت ها مربوط به تاكسي هاي پرايدي است كه یا در جلو منزل و يا در سطح شهر پارك بودند .

اين مقام انتظامي تصریح كرد: کارآگاهان پلیس با استفاده از سرنخ هاي به جا مانده و با استفاده از دوربين هاي سطح شهر متهم را كه از سارقان سابقه دار بود شناسايي و پس از هماهنگي قضائي این فرد را در يك عملیاتی ضربتي دستگير کردند.

سرهنگ دهقانپور گفت: متهم دستگیرشده در مواجهه با ادله و مستندات پليس به 35 فقره سرقت محتويات و قطعات داخل خودروهاي تاكسي پرايد و سرقت 4 دستگاه خودرو پرايد اعتراف كرد.

وی با اشاره به دستگیری یک مالخر در این زمینه بیان داشت: متهمان پس از تشكيل پرونده مقدماتی به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در پایان با بیان این که اكثر سرقت ها از خودروهاي فاقد تجهيزات ايمني صورت گرفته است، خطاب به شهروندان توصيه كرد؛ وسائط نقليه را به تجهيزات ايمني تجهيز و از پارك خودرو در نقاط خلوت و تاريك به مدت طولاني پرهيز، ضمن اين كه شهروندان از گذاشتن هر گونه اشياء قيمتي و مدارك در داخل خودرو اكيدا پرهيز کنند .#
ثبت شده در :سامانه خبری نیشابور پیام
خبر شهری - نیروی انتظامی
کد خبر : 11571035161