دانلود نرم افزار
لینک این خبر توسط نرم افزار نیشابور پیام ارسال شده است

کلاهبرداری میلیونی در پوشش اقامت و اشتغال در خارج از کشور

09 : 0 - 1398-8-22
کلاهبرداری میلیونی در پوشش اقامت و اشتغال در خارج از کشور
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: متهمان کلاهبرداری ٣١٠ میلیون ریالی با وعده اقامت و اشتغال در یک کشور دیگر شناسایی و دستگیر شدند.

 سرهنگ حسین دهقانپور در این خصوص گفت: با دریافت مرجوعه قضایی از سوی یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی، موضوع در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در بررسی اظهارات مالباخته این پرونده مشخص شد این فرد از طریق فضای مجازی با فردی که در پیج اینستاگرامی خود تبلیغات اخذ ویزا و اقامت در یک کشور دیگر را بارگذاری کرده بود آشنا و پس از جلب اعتماد با وعده‌هایی مبنی بر اقامت و اشتغال در آن کشور، مبلغ ٣١٠میلیون ریال از وی کلاهبرداری شده است. 

سرهنگ دهقانپور اعلام کرد: کارآگاهان پلیس فتا در ادامه تحقیقات خود و با اشراف اطلاعاتی در فضای مجازی متوجه شدند مبلغ مذکور با هدایت های صورت گرفته توسط متهم طی چند فقره تراکنش به حساب ٣ نفر در استان تهران انتقال شده که با هماهنگی های قضایی و قانونی متهمان به پلیس فتا شهرستان احضار شدند. 

وی با بیان اینکه متهمان در مقابل ادله و مستندات پلیس ضمن قبول بزه انتسابی مبلغ ٣١٠میلیون ریال را به حساب شاکی مسترد کردند، بیان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
ثبت شده در :سامانه خبری نیشابور پیام
خبر شهری - نیروی انتظامی
کد خبر : 11573623062