دانلود نرم افزار
لینک این خبر توسط نرم افزار نیشابور پیام ارسال شده است

ایجاد ۱۷۵ شغل از ابتدای سال ۹۸ توسط بسیج نیشابور

12 : 0 - 1398-8-30
ایجاد ۱۷۵ شغل از ابتدای سال ۹۸ توسط بسیج نیشابور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور گفت: از ابتدای سال ۱۷۵ شغل توسط ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان ایجاد شده است.

سرهنگ سید علی اکبر حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  نیشابور  در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه بسیج در تمام ابعاد اقتصادی، امنیتی، سیاسی فرهنگی واجتماعی درخدمت مردم بوده وهست، گفت:از ابتدای سال تا کنون ۱۷۵ شغل توسط بسیج در قالب تحصیلات ایجاده شده که برای تضمین فروش محصولات در هفته بسیج نمایشگاهی از محصولات تولیدی در سالن ۹ دی نیشابور ایجاد می‌شود.

او با بیان اینکه در سیلاب‌های اخیر بسیج شهرستان در خط مقدم بوده است، تصریح کرد: ۵۲ خانه که در سیلاب نوروزی تخریب شده بود برای ساخت آن تفاهم کرده که باز سازی کنیم و ۱۹ باب صف کاری آن تمام شده و ۳ باب فندانسیون انجام شده و مابقی خانه‌ها در حال آماده سازی است و همچنین ۲۱ سالن در شهرستان توسط بسیج ساخته شده که ۱۰ هزارو ۷۴ متر به فضای ورزشی شهرستان اضاف کردیم.

حسینی افزود: با شروع سال تحصیلی جدید با همکاری بسیج اصناف ۱۱۶۰ بسته لوازم تحریر به دانش آموزان کم بضاعت توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور با اشاره به اینکه اردو‌های هجرت با همکاری آموزش و پرورش زبرخان تمام مدارس منطقه بتن ریزی شده و همچنین در این طرح دیوار نویسی‌های خوبی صورت گرفته، گفت: حدود ۳۲۳ گروه جهادی محله محور داشته ایم که در محلات خود خدمات و محرومیت زدایی را در دستور کار دارند و ۹ هزار و ۳۰۵ نفر تاکنون در اردو‌های جهادی شرکت کرده اند.

او با تشریح برنامه هفته بسیج در این شهرستان، تصریح کرد: ۵۰۰ برنامه در هفته بسیج در شهرستان داریم که ۱۰۰ برنامه حوزه محور و ۴۰ برنامه شاخص شهرستان خواهیم داشت و اصلی‌ترین برنامه هفته بسیج اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان ۵ آذر ماه با حضور سخنران کشوری در سالن شهید قاجاریان برگذار خواهد شد.

حسینی  ادامه داد: امسال حدود ۹۵ یادواره شهید برگزار کرده ایم و اکنون مقدمات اولین کنگره شهدای شهرستان نیشابور که قرار است در هفته بسیج سال آینده برگزار شود را آماده میکنم.
ثبت شده در :سامانه خبری نیشابور پیام
خبر شهری - بسیج
کد خبر : 21574327814