دانلود نرم افزار
لینک این خبر توسط نرم افزار نیشابور پیام ارسال شده است

​تیم بازرسی اداره کل بنیاد خراسان رضوی به نیشابور رسید

09 : 0 - 1398-10-8

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، تیم بازرسی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی  جهت ارزیابی عملکردحوزه های مختلف بنیاد به نیشابور آمدند.
علی اکبر حسینی چالشتری که سرگروه ارزیابان بنیاد نیشابور و از حوزه معاونت تعاون بنیاد خراسان رضوی در این شهرستان حضور پیدا کرده بود، عملکرد حوزه های تسهیلات، مددکاری، پذیرش و اشتغال را مورد ارزیابی قرار داد.
جعفر سروری از حوزه معاونت توسعه بنیاد خراسان رضوی ارزیابی امور کارکنان، آمار و اطلاعات، امور پشتیبانی  و دبیرخانه بنیاد این شهرستان را بر عهده داشت.
بی بی مرضیه حسینی رئیس اداره درمان بنیاد خراسان رضوی با حضور در حوزه ی بهداشت و درمان بنیاد شهرستان عملکرد این حوزه را ارزیابی کرد و به سوالات خانواده های شاهد و ایثارگر حاضر در این حوزه پاسخ داد.
منصور خرقانی از حوزه معاونت فرهنگی خراسان رضوی عملکرد آموزش عالی و عمومی، حج و زیارت، اردوها، اسناد و انتشارات، تبلیغات و امور تجسمی، امور ورزشی، امور قرآنی بنیاد این شهرستان را مورد ارزیابی قرار داد.
این تیم با هدف بررسی مشکلات پیش روی ارائه خدمت رسانی به ایثارگران به شهرستان نیشابور سفر کردند.
گفتنی است؛ شهرستان نیشابور که 129 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، یک هزار و 864 شهید، چهار هزار و 637 جانباز و 288 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
ثبت شده در :سامانه خبری نیشابور پیام
خبر شهری - بنیاد شهید
کد خبر : 21577598218