دانلود نرم افزار
لینک این خبر توسط نرم افزار نیشابور پیام ارسال شده است

تئاتر طنز «عمارت سعادت‌آباد» روی صحنه

17 : 0 - 1398-8-19
تئاتر طنز « عمارت سعادت‌آباد » روی صحنه نيشابور
همزمان با بزرگداشت هفته وحدت تئاتر طنز «عمارت سعادت‌آباد» به نویسندگی و کارگردانی رضا حسینی در تماشاخانه بابک نیشابور به روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: هنرمندان با ذوق و تئاتر طنز « عمارت سعادت‌آباد » روی صحنه نيشابورخوش قریحه تئاتر خراسان رضوی تاکنون با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی توانسته اند آثاری فاخر را تولید و عرضه کنند و تئاتر طنز «عمارت سعادت‌آباد» همزمان با بزرگداشت هفته وحدت و میلاد مسعود حضرت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) در تماشاخانه بابک نیشابور به روی صحنه خواهد رفت.
حمیدرضا آتشی افزود: تئاتر طنز «عمارت سعادت‌آباد» را رضا حسینی که اقتباسی از نمایشنامه «هتل ایران» نوشته افشین هاشمی است به رشته تحریر درآورده و کارگردانی می‌کند. در این نمایش حامد یزدی، مجید بخششیان، زینب مشعل‌دار، یوسف سلطانی، نیلوفر میرنژاد، پریسا معتمدی و امین قندیار به ایفای نقش می پردازند.
وی ادامه داد: تئاتر طنز «عمارت سعادت‌آباد» ۲۲تا۲۴ آبان۹۸ در دو سیانس ساعت ۱۸و۲۰ بعدازظهر در محل تماشاخانه بابک واقع در خیابان ۱۷شهریور، تقاطع امیرکبیر نیشابور ویژه عموم هنرمندان و مردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری به روی صحنه می‌رود.
ثبت شده در :سامانه خبری نیشابور پیام
اطلاعیه - فرهنگ و ارشاد اسلامی
کد خبر : 71573393956